LKM ESKADRA
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich miłośników motocykli, że 09 kwietnia 2011 wznowił swoją działalność Limanowski Klub Motorowy (założony przez Komandora Tadeusza Szewczyka) pod nową nazwą: Limanowski Klub Motocyklowy ESKADRA

Celem nowego zarządu jest stworzenie prężnie działającego klubu motocyklowego reprezentującego miasto Limanowa na polskiej scenie motocyklowej, repliki zegarków rolex oraz co za tym idzie udział i organizacja imprez motocyklowych, wspólnych wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Po przejęciu spuścizny LKM z 1956 r. nowo powstały klub uchwalił swój statut i został zarejestrowany jako stowarzyszenie zwykłe na mocy praw o stowarzyszeniach. Na kongresie motocyklowym wystąpiliśmy o oficjalne nadanie barw przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych i zostaliśmy zaakceptowani.

Aktualnie powstała klubowa strona internetowa, gdzie na bieżąco można będzie śledzić wydarzenia związane z życiem Klubu. Jesteśmy również w trakcie organizacji lokalu, który będzie siedzibą Klubu i miejscem przyszłych spotkań.

Serdecznie zapraszamy motocyklistów oraz sympatyków i pasjonatów motocykli!  Dołączcie do nas!
Strona główna      Dodaj do ulubionych      Mapa strony      Kontakt      do góry

© 2024 Limanowski Klub Motocyklowy ESKADRA All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone • polityka plików cookieszegarków repliki